تبلیغات
گروه کوهنوردی و اسکی استقلال شیراز - تیم ملی سنگنوردی  

 تیم ملی سنگنوردی | عمومی ,
نوشته شده توسط شهریار در دوشنبه 2 مهر 1386 و ساعت 09:09 ق.ظ

تیم سنگنوردی ایران با ‪ ۱۲‬ورزشكار به ماكائو می‌رود!!؟

تهران، خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۸۶/۰۶/۳۱‬

دبیر فراسیون كوهنوردی اعلام كرد : تیم سنگنوردی ایران با ‪ ۶‬سنگنورد مرد و ‪ ۶‬سنگنورد زن در بازیهای آسیایی داخل سالن ماكائو، شركت می‌كند.

"اقبال افلاكی"روزشنبه به خبرنگار ایرنا بااشاره به سیاست سازمان تربیت بدنی مبنی بر كاهش تعدادنفرات تیم‌های اعزامی به ماكائو گفت: كارهای كارشناسی برای انجام این امر درحال انجام است تا در صورت تحقق آن حقی از كسی ضایع نشود.

وی افزود: ملی پوشان درحال حاضر دراردوی تداركاتی زنجان بسر می‌برند و حداقل مدت چهار ساعت در روز زیر نظر مربیان مجرب تمرین و آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند.

افلاكی با اشاره به اینكه این افراد از آذرماه سال گذشته در اردوهای تداركاتی بسر می‌برند گفت: ورزشكاران زیرنظر شش مربی زن و مرد، در دو بخش "سرعت و سختی مسیر" تمرین می‌كنند.

وی حریفان ایران در رقابتهای ماكائو را در بخش زنان كشورهای چین و تایوان در بخش مردان كشورهای ژاپن، كره جنوبی و چین عنوان كرد و گفت برای كسب عنوان قهرمانی رقابت سختی را با آنها خواهیم داشت.

دبیر فدراسیون كوهنوردی درباره حضور اعتراض آمیز امروز سه نفر از سنگنوردان زن در محل فدراسیون گفت : خانم‌ها بهرامیان و باقرنژاد برای گرفتن گواهی جهت عضویت در صندوق حمایت از ورزشكاران آمده بودند كه نامه برای انها صادر شد، خانم عبدالرحیمی نسبت به حذفش از اردوهای تیم ملی معترض بود.

وی افزود: قرار است هفته آینده جلسه‌ای با حضور دست اندركاران اعزام تیم به مسابقات قهرمانی جهان در چین ، ورزشكاران اعزام شده و ورزشكاران حدف شده تشكیل شود تا دلایل انتخاب افراد و امتیازهای هر فرد اعلام شود.


   

 
» نوشته های اخیر
+ صعود قله+ غار شفق+ عکسهای صعود به قله رُنج+ رفع ابهامات گم شدن کوهنوردان دانشگاه شیراز+ + نمایشگاه عکس+ نتایج مسابقات سنگنوردی دانش آموزی - پسران+ در محضر استاد+ مسدود شدن راه های صعود به قلل دنا+ گزارش برنامه قله برم فیروز + صعود قله قوچ خوس+ عیادت از آقای جاوید+ نتایج مسابقات سنگنوردی دانش آموزی + علت مرگ دلفین ها+ صعود به قله برم فیروزHome - Contact Us - Creative Design Center - top - -