تبلیغات
گروه کوهنوردی و اسکی استقلال شیراز - مصاحبه: اردوی تیم ملی سنگنوردی  

 مصاحبه: اردوی تیم ملی سنگنوردی | سنگنوردی ,
نوشته شده توسط شهریار در چهارشنبه 21 شهریور 1386 و ساعت 11:09 ق.ظ

اردوی تیم ملی سنگنوردی

خبرگزاری دانشجویان ایران:ایسنا
اردوی تیم ملی سنگ نوردی مردان و زنان برای اعزام به مسابقات آسیایی داخل سالن ماكائو در زنجان آغاز شد.

حمیدرضا ایزدی، سرپرست اردوی تیم ملی سنگ نوردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، با اعلام این خبر گفت: 12 ورزشكار (6 مرد و 6 زن) در دو بخش، 3 نفر در سرعت و 3 نفر در سختی مسیر زیر نظر مربیان به تمرین می پردازند.

سرپرست اردوی تیم ملی با اشاره به رقیبان اصلی تیم در این مسابقات خاطرنشان ساخت: در بخش سرعت كشورهای سنگاپور، چین و در بخش سختی مسیر كشورهای كره جنوبی و ژاپن رقیبان اصلی تیم ایران هستند كه امیدواریم با اردوهای متعدد و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بتوانیم حرفی برای گفتن در این مسابقات داشته باشیم.

ایزدی با بیان این كه هدف كل مجموعه از برگزاری اردوهای متعدد كسب مقام در مسابقات آسیایی است، تصریح كرد: فدراسیون با پرداخت هزینه‌های هنگفت برای آمادگی هرچه بیشتر تیم اهتمام جدی دارد كه تیم ملی سنگ نوردی جزء 3 تیم اول مسابقات شود تا بتواند جایگاه ویژه‌ای در آسیا و بین كشورهای منطقه پیدا كند.

وی تاکید كرد: در حال حاضر تنها مشكل سنگ نوردی در ایران نبود یك ساختمان اختصاصی برای تمرین و برگزاری اردوی تیم ملی و مسابقات است كه امیدواریم با اندکی تجربه و حمایت مسئولین به این رشته كه مقام سوم تیمی در جهان را دارد از مشكلات سنگ نوردی كاسته شود.

سرپرست اردوی تیم ملی در ادامه اظهار داشت: با توجه به امكاناتی كه در اختیار ورزشكاران این رشته بوده طی چند سال اخیر پیشرفت محسوسی را می توان مشاهده كرد كه همگی دلیل بر برگزاری مسابقات متعدد و رسمی بوده است.


   

 
» نوشته های اخیر
+ صعود قله+ غار شفق+ عکسهای صعود به قله رُنج+ رفع ابهامات گم شدن کوهنوردان دانشگاه شیراز+ + نمایشگاه عکس+ نتایج مسابقات سنگنوردی دانش آموزی - پسران+ در محضر استاد+ مسدود شدن راه های صعود به قلل دنا+ گزارش برنامه قله برم فیروز + صعود قله قوچ خوس+ عیادت از آقای جاوید+ نتایج مسابقات سنگنوردی دانش آموزی + علت مرگ دلفین ها+ صعود به قله برم فیروزHome - Contact Us - Creative Design Center - top - -