تبلیغات
گروه کوهنوردی و اسکی استقلال شیراز - دیدار با آقای محمد مخدومی  

 دیدار با آقای محمد مخدومی | عمومی ,
نوشته شده توسط شهریار در دوشنبه 12 آذر 1386 و ساعت 08:12 ق.ظ

دیدار با آقای محمد مخدومی

 

 

طی رسم دیرین باشگاه و مطابق با منش احترام به بزرگان این رشته ورزشی، این بار نیز به دیدار یاری قدیمی رفتیم كه خود سهمی ارزنده در ارتقای این رشته در استان فارس داشته است.

آقای محمد مخدومی  از سال ۱۳۳۸ عضو این باشگاه شدند كه در تمام مدت فعالیت ورزشی خود به عنوان فردی شاخص از لحاظ اخلاقی و منش كوهنوردی معروف بودند.

در پای صحبت هایشان كه نشستیم متواضعانه از كوهنوردیشان صحبت می كردند وآنچه جلب توجه می كرد این بود كه برای اجرای یك برنامه كوهنوردی چه مشقاتی را از لحاظ نوع ابزار و كمبودهای آن تحمل می كردند.

امید است كه نسل امروز و آینده كوهنوردی هم مانند پیشینیان خود رفاقت را جایگزین رقابت كنند و با گام های سرشار از مهرخود  قدم در كوه بگذارند.


   

 
» نوشته های اخیر
+ صعود قله+ غار شفق+ عکسهای صعود به قله رُنج+ رفع ابهامات گم شدن کوهنوردان دانشگاه شیراز+ + نمایشگاه عکس+ نتایج مسابقات سنگنوردی دانش آموزی - پسران+ در محضر استاد+ مسدود شدن راه های صعود به قلل دنا+ گزارش برنامه قله برم فیروز + صعود قله قوچ خوس+ عیادت از آقای جاوید+ نتایج مسابقات سنگنوردی دانش آموزی + علت مرگ دلفین ها+ صعود به قله برم فیروزHome - Contact Us - Creative Design Center - top - -