تبلیغات
گروه کوهنوردی و اسکی استقلال شیراز - معرفی رئیس تربیت بدنی  

 معرفی رئیس تربیت بدنی | اخبار ,
نوشته شده توسط شهریار در سه شنبه 22 آبان 1386 و ساعت 12:11 ب.ظ

مواضع منتقدانه ورزشی‌نویسان شیراز

نسبت به انتخاب مدیركل جدید تربیت بدنی فارس

  خبرگزاری فارس: در پی انتخاب و معرفی مدیركل جدید تربیت‌بدنی استان فارس، مطبوعات و ورزشی نویسان فارس در مقالات و تحلیل‌های خود به شدت به این حركت سازمان تربیت‌ بدنی اعتراض كردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، نویسنده مقاله‌ای در پیوست ورزشی روزنامه خبر جنوب كه پرتیراژترین و پرمخاطب‌ترین روزنامه ورزشی در جنوب كشور محسوب می‌شود، مطلبی تحت عنوان «نقشه ورزشی فارس را به مدیر غیر بومی نشان دهید» به تحلیل این رخداد پرداخته است.
نویسنده در این مطلب آورده است: بعداز حدود سه ماه انتظار و برخلاف انتظار اهالی ورزش فارس كه خواستار انتخاب فردی توانمند از میان زحمتكشان این خطه بودند، یكی از اهالی ورزش را كه می‌گویند اصفهانی است بر این مهم گمارده‌اند.
نویسنده با اشاره به عدم حضور مدیران هیئت‌های ورزشی جز دو نفر در مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و قدیم تربیت بدنی فارس تاكید كرده است كه مدیران غیربومی در ورزش فارس، این استان را سال‌ها به عقب برده‌اند و به دلیل عدم آشنائی با زوایا و مشكلات شهرستان‌ها و نقاط مختلف در تصمیم‌گیری‌ها ناشیانه عمل كرده و خواسته اهالی ورزش را برآورده نرده‌اند.
روزنامه تحلیل روز نیز در مطلبی با تیتر «آنجا كه قحط‌ الرجال شد!» به بررسی و آسیب شناسی موضوع مورد اشاره پرداخته است.
نویسنده این مقاله با طرح این پرسش كه آیا در استان فارس و شهر شیراز، كسی همسنگ و هم توان با این مدیر غیربومی وجود نداشت؟ از مسئولان خواسته است تا در برابر این انتخاب سكوت نكنند.
این مقاله‌نویس كه مدیر جدید تربیت‌بدنی فارس را یك كارشناس نوپا و تازه‌كار دانسته در ادامه مطلب خود به هشدارهای مطبوعات و ورزشی نویسان در این خصوص اشاره كرده و دلیل عدم حضور تعداد زیادی از مسئولان هیئت‌های ورزشی و پیشكسوتان ورزش فارس در مراسم معارفه را اعتراض علنی به این انتخاب دانسته است.


   

 
» نوشته های اخیر
+ صعود قله+ غار شفق+ عکسهای صعود به قله رُنج+ رفع ابهامات گم شدن کوهنوردان دانشگاه شیراز+ + نمایشگاه عکس+ نتایج مسابقات سنگنوردی دانش آموزی - پسران+ در محضر استاد+ مسدود شدن راه های صعود به قلل دنا+ گزارش برنامه قله برم فیروز + صعود قله قوچ خوس+ عیادت از آقای جاوید+ نتایج مسابقات سنگنوردی دانش آموزی + علت مرگ دلفین ها+ صعود به قله برم فیروزHome - Contact Us - Creative Design Center - top - -